KontaktiLietošanas-NosacījumiKonfidencialittes PolitikaSīkdatnes PolitikaKontakti
PartneriHomePartneri

Mēs regulāri sadarbojamies ar veselības aprūpes speciālistiem (VAP) un veselības aprūpes organizācijām (VAO), kuras sniedz mums konsultācijas dažādos jautājumos, piemēram, par medikamentu izveidi un pilnveidošanu, zāļu lomu pacientu ārstēšanas procesā; veselības ekonomikā un klīniskās prakses labākajos piemēros. Šī sadarbība ir būtiska, lai iegūtu reālās dzīves informāciju, kas nepieciešama, lai nodrošinātu ārstēšanas iespējas, kas uzlabotu pacienta veselību un apmainītos ar informāciju, kas varētu būt nozīmīga klīnisko lēmumu pieņemšanā.

Lai nodrošinātu savu saistību izpildīšanu pret pacientiem, klientiem un akcionāriem, kuri uz mums paļaujas, mēs tiecamies uzlabot savu uzņēmējdarbības veidu; visu, ko darām, veicam atklāti; uzklausot visu iesaistīto cilvēku viedokļus, kas pieņem veselības aprūpes lēmumus. Sadarbojoties ar ikvienu; sākot no no pacientiem līdz pat veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem, valdības veselības aprūpes organizācijām pasaulē un nevalstiskajām organizācijām, mūsu mērķis ir nodrošināt, ka cilvēkiem visur ir pieejamas inovatīvas ārstēšanas un kvalitatīvas veselības aprūpes iespējas.

PartneriPar MumsAtbildība Ziņojums Lietošanas-Nosacījumi Konfidencialittes PolitikaSīkdatnes PolitikaKontakti Pfizer Luxembourg Sarl filiāle Latvijā
Matrožu iela 15a,
Rīga, LV-1048, Latvija
utortiesības © 2002-2021 Pfizer Inc. Visas tiesības paturētas.