KontaktiLietošanas-NosacījumiKonfidencialittes PolitikaSīkdatnes PolitikaKontakti
Par MumsHomePar Mums

Laba veselība ir svarīga mums visiem, un noturīgu risinājumu meklēšana šīs pasaules neatliekamajām veselības aprūpes problēmām nevar gaidīt. Tieši tāpēc mēs, uzņēmums Pfizer, esam apņēmušies apvienot zinātni un mūsu globālos resursus, lai uzlabotu veselību un labklājību katrā dzīves posmā. Mēs tiecamies nodrošināt drošu un efektīvu zāļu pieejamību un ar to saistīto veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību cilvēkiem, kuriem tas ir nepieciešams.

Mums ir vadošais produktu klāsts plaša spektra terapeitiskajās jomās un zāles, dažādu slimību ārstēšanai un profilaksei; kā arī mums ir nozares vadošo daudzsološu jauno produktu ieviešanas plāns, kuri iespējams varētu palīdzēt dažu šobrīd aizvien aktuālāku slimību gadījumos, kā, piemēram, Alcheimera slimība un vēzis.

Uzņemoties atbildību, kā viens no pasaules vadošajiem inovatīvajiem biofarmācijas uzņēmumiem, mēs sadarbojamies ar veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem, valdībām un vietējām sabiedriskajām organizācijām, lai visā pasaulē veicinātu un palielinātu uzticamas veselības aprūpes pieejamību. Jau vairāk nekā 150 gadus, uzņēmums Pfizer strādā, lai mainītu mūsu dzīvi uz labāku.

PartneriPar MumsAtbildība Ziņojums Lietošanas-Nosacījumi Konfidencialittes PolitikaSīkdatnes PolitikaKontakti Pfizer Luxembourg Sarl filiāle Latvijā
Matrožu iela 15a,
Rīga, LV-1048, Latvija
utortiesības © 2002-2021 Pfizer Inc. Visas tiesības paturētas.