Skip directly to content

Sīkdatnes un konfidencialitātes politika

Sīkdatnes, ko lieto Pfizer

Pfizer var ievākt informāciju no jums, izmantojot "sīkdatnes". Sīkdatnes ir neliels fails, kas sastāv no burtiem un cipariem, ko mēs pārsūtām jūsu datoram, ja jūs piekrītat. Šīs sīkdatnes var mums uzrādīt informāciju kā un kad ir apmeklēta mājas lapa un cik daudz cilvēku to ir darījuši. Izmantojot informāciju, ko saņemam ar šo tehnoloģiju, mēs ceram uzlabot mūsu mājaslapu. Lai gan sīkdatnes parasti nesatur personiski identificējamu informāciju, tomēr, ja esat nosūtījis mums informāciju par sevi, mēs varam sasaistīt jūsu reģistrācijas informāciju ar sīkdatnēm vai citiem mūsu mājas lapas izsekošanas rīkiem uz jūsu datora cietā diska. Sasaistot sīkdatnes ar reģistrācijas informāciju, tas ļauj mums uzlabot personalizāciju un funkcionalitāti. Bez sīkdatnēm, šī funkcionalitāte nebūtu iespējama.

Jūsu interneta pārlūkprogrammā var veikt iestatījumus, kas ļauj jums  kontrolēt vai pieņemt sīkdatnes, noraidīt sīkdatnes, vai katru reizi jums paziņot, kad sīkdatnes tiek jums nosūtītas. Ja jūsu pārlūkprogramma ir iestatīta tā, lai noraidītu sīkdatnes, tad tīmekļa vietnes, kurām ir sīkdatnes var jūs neatpazīt, kad atkārtoti lietosiet šo mājas lapu un var tikt zaudēta mājas lapas funkcionalitāte. Palīdzības sadaļā jūsu pārlūkprogrammā atradīsiet informāciju, kā novērst to, lai jūsu pārlūkprogramma akceptētu sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, tostarp to, kā redzēt, kādas sīkdatnes ir iestatītas, kā tās pārvaldīt vai dzēst, apmeklējiet www.allaboutcookies.org.

Papildus Pfizer sīkdatnēm, noteiktas trešās puses dažādu iemeslu dēļ var nosūtīt jums sīkdatnes. Piemēram, mēs dažreiz izmantojam Google Analytics un / vai WebTrend kas ir interneta analītisks rīks, kas palīdz mums saprast, kā apmeklētāji lieto mūsu mājas lapu. Jebkuras trešās puses saites vai reklāmas mūsu mājas lapā arī var izmantot sīkdatnes; jūs varat saņemt šīs sīkdatnes, noklikšķinot uz trešās puses saites vai reklāmas. Mēs  nekontrolējam trešo pušu apkopoto un izmantoto informāciju, un uz šo trešo pušu sīkdatnēm neattiecas šī konfidencialitātes politika. Ja jums ir jautājumi par informācijas ievākšanu un/vai izmantošanu, iesakām sazināties tieši ar šiem uzņēmumiem.

Turklāt, mēs varam izmantot citas izsekošanas sistēmas, piemēram, pikseļu tagus. Pikseļu tagiem, ko dažkārt dēvē par Web bāksignāliem, ir līdzīgas funkcijas kā sīkdatnēm, bet to nelielā izmēra dēļ, tie nav redzami. Tomēr, tos lieto, lai nodotu konkrētu informāciju mūsu serveriem, kas personalizē mūsu mājaslapu un izseko jūsu lietošanu citās Pfizer mājaslapās. Mēs varam arī izmantot pikseļu tagus mūsu HTML bāzes e-pastam.

Šo sīkdatņu un privātuma politiku mēs varam mainīt jebkurā laikā. Lūdzu, pārbaudiet regulāri šo vietni, lai iegūtu informāciju par izmaiņām.